Nemůžete-li najít nějaké zboží skladem na eshopu, napište mi, prosím, na mail anna@tomoje.cz.

Jak nakupovat

Zdá se hloupé vám radit, jak nakupovat na e-shopu, ale někdy zkrátka člověk nenajde přesně to, co hledá. A proto vám chci poradit, co dál...
 
Nejprve moc děkuji za zájem o mé zboží, moc mě to těší, že jste přišli zrovna ke mně.
 
A jestli si nevíte rady, nedokážete si vybrat přímo z aktuálně nabízeného zboží, nezoufejte, stačí mi napsat. Většinu produktů vytvářím na míru. Pokud v e-shopu nenajdete vámi vysněné zboží, napište mi, prosím, email na anna@tomoje.cz, o jaké zboží máte zájem a domluvíme vše společně, i kdybychom se měli potkat někde u kávy.

Ať se jedná o dekorace, nebo fashion doplňky, nebojte se mi napsat vaši jasnou představu. Jinak očekávejte, že se vás budu hodně ptát ;). Důležité je vždy přesné zadání, abychom na konci byli všichni spokojeni. Můžete mi poslat fotografii místa, kde bude dekorace umístěná, napište mi vaši představu o velikosti, ceně, zkrátka cokoliv, co máte pocit, že je důležité, abych věděla.

Chcete-li macramé závěs, lapač snů, baletky atd., ale chtěli byste jinou barvu, či je daný produkt příliš drahý, nebojte se ozvat. Domluvit se dá skoro na všem, využijeme-li jiný druh provazu, trochu jiný styl uzlů, u šperků jiný kámen atd. můžeme se dostat jednoduše na přijatelnější cenu, ačkoliv výsledný produkt bude vypadat stále skvěle ;).
Zpět do obchodu